Paříž - Hotel Renaissance La Defense 4*

Mail Facebook

cena zahrnuje: 

  • letenku Praha –Paříž – Praha včetně všech letištních poplatků
  • transfery letiště – hotel – letiště
  • 3 noci se snídaní v uvedeném hotelu 
  • česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaný průvodce fakultativních výletů
  • procházka malebnými uličkami Montmartu s českým průvodce zdarma
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

fakultativní služby:

a)   plavba po Seině (cca 1 hodina)                                                                                      270,- Kč

b)   panoramatický autobusový okruh Paříží s průvodcem                                                   950,- Kč

      (cca 4 hodiny, minimální počet zájemců pro realizaci: 15)                                

c)   výlet do Versailles, včetně vstupu do zámku a zahrad                                                  1750,-Kč

      (cca 6 hodin, minimální počet zájemců prorealizaci: 20)

d)   výlet do Remeše, včetně návštěvy dvou sklepů - výlet do historického města             1600,-Kč

       ležícího v centru kraje Champagne, jehož dominantu tvoří gotická katedrála

       Notre Dame. Prohlídka katedrály a nedaleké románské baziliky St. Rémy.

       Návštěva dvou vinných sklepů, kde je skladováno proslulé víno Champagne a

       kde se seznámíme s výrobou včetně ochutnávky a možnosti nákupu 

       (minimální počet zájemců pro realizaci: 20, pouze v termínu 28.10.-1.11 zájezd na 4 noci)

balíčky za zvýhodněné ceny:  

balíček A+B                                                                                                                      1200,-Kč

balíček A+C                                                                                                                      1900,-Kč

balíček A+B+C                                                                                                                  2800,-Kč

  

Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.                            

 

Program zájezdu:

1. den

přílet do Paříže, transfer do hotelu. Individuální volno respektive fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) s českým průvodcem (exteriéry náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel ….). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 hodin) a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2. den

po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru s českým průvodcem – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur... . Odpoledne individuální program. 

3. den

po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Individuální program respektive možnost fakultativního výletu do Versailles, někdejší rezidence francouzských králů. Prohlídka interiérů zámku s českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby  ( pouze hlavní sezóna červen - říjen). Návrat do Paříže cca do 15.30 hod., individuální volno. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido/Crazy Horse) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou (cca 2,5 hod.).  

4. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Informační schůzka s průvodcem, individuální program.Transfer na letiště, odlet do Prahy v odpoledních nebo večerních hodinách.

Změna programu vyhrazena.

 

 

Paříž – město módy, parfému a muzeí. Na světě existuje jen málo měst, která vyvolávají tak rozmanité a rozporuplné pocity. Je to ale město plné neuvěřitelných možností a vždy Vás něčím novým překvapí. Toto město ležící na Seině je považováno za jedno z nejkrásnějších měst Evropy. Řada staveb v Paříži a jejím okolí patří k nejkrásnějším na světě. Některé vám budou povědomé ze známých filmů jako jsou třeba Amélie z Montmartru, Moulin Rouge, Zvoník z chrámu Notre-Dame nebo Johanka z Arku. Celé centrum Paříže na nábřeží Seiny, ale také katedrály v Chartres i v Remeši a samozřejmě zámek a zahrady ve Versailles jsou zapsány na listině světového kulturního dědictví UNESCO.

Při své návštěvě bychom neměli zapomenout na uměleckou čtvrť Montmartr s bazilikou Sacré-Coure, na čtvrť Champs-Elysées známou svými širokými bulváry, drahými exkluzivními obchody a přepychovými paláci, na Vítězný oblouk, jehož vyhlídková terasa poskytuje jeden z nejkrásnějších pohledů na Paříž, na čtvrť La Defense, které dominuje La Grande Arche a cítíte se tu jako v měsíčním městě, a samozřejmě na Eiffelovu věž, která zůstává nejtypičtějším symbolem Paříže. Galerií Louvre, kde se to světoznámými obrazy a sochami jen hemží, se dá procházet celý den.

Versailles: Ludvík XIV z původně loveckého zámečku nechal vybudovat zámek, který je dodnes jednou z nejskvělejších barokních památek z konce 17. stol. Výstavbou budov byl pověřen architekt Le Vau a zahradní architekturou Le Nôtre. V r. 1678 se prací na dalším rozšíření zámku ujal architekt Jules Hardouin-Mansart, který zde setrval až do své smrti o 30 let později. V té době vznikl mj. zámek Velký Trianon. Le Brun byl v l. 1661 - 1690 pověřen vedením malířů, sochařů, tapetářů, kovotepců a dalších umělců. Práce trvaly více než 50 let a většinu času na ně dohlížel sám Ludvík XIV.

Versailleské zahrady: rozloha Versailleských zahrad je okolo 100 ha a délka promenády od zámku do jejich nejzápadnějšího okraje je 950 m. Jsou typem francouzské zahrady esteticky a účelně členité mnohými terasami a fontánami, ozdobené množstvím soch a sousoší. Na zahrady je nejkrásnější pohled z terasy v průčelí zámku, která je vyzdobena dvěma obřími vázami - Válka (na s. straně) a Mír (na j. straně).

 

Hotel Renaissance La Defense **** 

hotel leží v srdci La Défense, největšího moderního administrativního centra Evropy, ukrytý přímo za dominantou La Défense - Grande Arche. Pokoje jsou vybavené satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem, telefonem a fénem. WiFi v lobby zdarma. K dispozici zdarma sauna a fitness. Bufetové snídaně. 

Objednávkový formulář

Paříž - Hotel Renaissance La Defense 4*
Eurovíkend
12 990 Kč

* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné

** - pro jiný počet osob nás kontaktujte tel.: 543 333 666 nebo tours@bcdtravel.cz

Předpověď počasí

Termíny pro tento Eurovíkend

DatumCena vč. poplatkuOdlet
27.10.16–30.10.16 12 990 Kč Praha

Destinace na mapě

Zobrazit větší mapu