O nás

Mail Facebook

Condor Air Travel Service je novou divizí společnosti BCD Travel Czech Republic s.r.o. Zájem naši společností je nabízet svým klientům široké portfolio cestovních služeb, poskytovaných na vysoké úrovni globální společnosti.

BCD Travel působí na českém trhu od roku 1997 a poskytuje komplexní servis související se zajišťováním služebních cest. BCD Travel je pro cestující spolehlivým partnerem se špičkovým servisem a podporou, díky čemuž se mohou plně soustředit na cíl své cesty. Samozřejmostí je prodej letenek, pronájem automobilů, cestovního pojištění, zajištění ubytování a víz. Pořádáme zájezdy do zahraničí včetně golfových pro skupiny i individuální cestující. Nabízíme zájezdy, eurovíkendy, jazykové pobyty a zájezdy pro seniory.

Součástí komplexní nabídky je i další portfolio našich služeb. V případě zájmu nás navštivte na pobočce v Praze a Brně nebo nás přímo kontaktujte. Rádi vám osobně poradíme a zajistíme vše potřebné.

Pojištění pro případ úpadku CK
Všeobecné smluvní podmínky BCD Travel Czech Republic s.r.o.  - tyto všeobecné podmínky se týkají pouze zájezdů organizovaných společností BCD Travel. Zájezdy prodáváné na základě provizních smluv, vč. eurovíkendů se řídí všeobecnými podmínkami té CK, která zájezd organizuje. Klient bude s konkrétními podmínkami obeznámen v době rezervace resp. prodeje zájezdu.