Přihlášení k odběru newsletteru

SPECIÁLNÍ NABÍDKA LETENEK
------------Speciální nabídka letenek leteckých společností

Připravili jsme pro Vás výběr z nejlepších nabídek letenek. Zde nabízíme letenky tak levně, jak to jenom jde. Ceny zahrnují letištní a bezpečnostní poplatky. Cena letenky se může kdykoliv změnit v závislosti na kurzu koruny. Kapacita volných míst za speciální ceny omezena.

Proč platit víc, než je nutné? Při koupi letenek to platí dvojnásob. Při šikovném nákupu pořídíte letenku až nečekaně levně a cestování se pro vás stane radostí!

Další zajímavé letenky do celého světa naleznete v sekci Levné letenky.

Turkish Airlines Comfort Class
Turkish Airlines a servis na palubě

Get Adobe Flash player

TURKISH AIRLINES

.....to je více než 150 destinací po celém světě s jednou z nejmladších flotil v Evropě! Proslulá turecká pohostinnost na palubách Turkish Airlines, široký výběr jídel a nápojů zdarma, to vše můžete začít s letenkou Turkish Airlines!
V případě čekání či nenavazujícího letu v ISTANBULU delším jak 10 hodin se zakoupenou letenkou tureckých aerolinií poskytuje společnost ubytování v hotelu zdarma. Turkish Airlines jsou odborníky považovány za jednu z nejlepších a dynamicky se rozvijejících leteckých společností v Evropě. Užijte si nezapomenutelný zážitek s letenkou Turkish Airlines od společnosti CONDOR!

Jako jeden z mála dopravců povoluje do destinací v Číně váhový limit na osobu 30 kg!


LETECKÉ SPOLEČNOSTI
BRITISH AIRWAYS
EGYPTAIR
LOT POLISH AIRLINES
LUFTHANSA